Рубрика: Політика

28 березня

Олександр Вілкул: Про те, що будуть фальсифікації, говорять скрізь. І влада дійсно спробує вплинути на голосування

foto

Систему скуповування голосів і фальсифікації на президентських виборах в Україні може побудувати тільки влада, оскільки в жодного кандидата від опозиції немає таких можливостей, вважає нардеп від Опозиційного блоку, кандидат у президенти Олександр Вілкул.

Народний депутат Олександр Вілкул заявив у ефірі телеканала "Наш", що його спостерігачі від опозиції будуть стежити за підраховуванням голосів на виборчій дільниці, оскільки президентські вибори цього року будуть найбруднішими за всю історію незалежної України, пише «Гордон»

"Про те, що будуть фальсифікації, говорять скрізь. І влада дійсно спробує вплинути на голосування. Перша технологія – це так зване килимове бомбометання, коли всім пенсіонерам видають по 2410 грн, сподіваючись у такий спосіб поліпшити їхнє ставлення до [чинного президента Петра] Порошенка. Сюди ж можна додати і так звану монетизацію, коли у людей відбирають субсидії й виплачують гроші, яких, правда, недостатньо, щоб покрити зростання тарифів. Друга – система фальсифікації до виборчої дільниці. Це знамениті "сітки": "сотники", "десятники" намагатимуться привести людей на дільниці. І третій спосіб – це фальсифікація безпосередньо на виборчих дільницях, тобто "вкидання", "каруселі" тощо", – перерахував Вілкул.

Політик додав, що жоден кандидат від опозиції не в змозі вибудувати таку систему скуповування голосів і фальсифікацій, яку здатна створити влада.

"Але ми будемо боротися за кожен голос, за кожен протокол. У нас будуть на кожній виборчій дільниці спостерігачі, члени комісії. Ми не дамо вкрасти вибір українців, – заявив він. – У 2019 році вже не можна уявити, щоб прийшов великий багатий дядько, показав цукерку в яскравій обгортці й сказав: "Ось вам цукерка, проголосуйте за мене". Люди не повірять йому. Влада вважає, що ми не розуміємо, що на цьому "доброму й гарному дядькові" – тисячі смертей українців від війни, мародерство і злодійство на армії, зруйнована економіка. У нинішнього керівництва країни нічого не вийде. Вони дуже погано думають про людей. Українці вже в усьому розібралися і проголосують за мир та розвиток". 
 


28 березня 2019, 10:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Брекзіту бути: партія Джонсона перемагає на виборах

На Виноградівщині викрито склад із контрафактними цигарками

«Венеціанка» розкритикувала закон України про мову

Венеціанська комісія: Росія може бути в ПАРЄ попри анексію, але санкції мають грунт

Угорщина не просила Росію про допомогу - МЗС

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину