27 березня

Драматична розв’язка принципового протистояння (ФОТО)

foto

Сьогодні в Ужгороді розпочався другий етап розіграшу Суперліги з гандболу

Місцеві «Карпати» у першому матчі зустрічалися зі своїми найпринциповішими суперницями - львівською «Галичанкою».

Підопічні Віктора Чернова впевнено розпочали поєдинок змусивши «Галичанку» увесь перший тайм перебувати у ролі наздоганяючих. Ужгородкам вдавалося реалізовувати як позиційні, так і контракати, в завершальній стадії яких була точною Яна Готра, яка вже традиційно стала найвлучнішою в «Карпатах».

Перший тайм завершився на користь ужгородок - 14:17.

Другий тайм активніше розпочали ганболістки «Галичанки», початок був за ними. Перші десять хвилин карпатівки вдало відповідали на гострі випади льв’янок, рахунок на табло протягом 15 хвилин фактично був нічийним, коливаючись в один м’яч у бік то однієї, то іншої команди.

Але, прикрі помилки в атаці у останній десятихвилинці «Карпат» та відмінна гра Ілони Гайкової, яка закинула половину голів «Галичанки» у цій грі, призвели до того, що на останніх хвилинах гри ужгородки втратили перемогу. Поєдинок завершився з рахунком 27:26 на користь «Галичанки»

Вже завтра, о 18:00, ужгородки зіграють другий мачт, в рамках другого етапу Суперліги, проти миколаївського «Реалу».

Матч відбуватимуться на «Карпати Арені» (готельно-ресторанний комплекс «Золота гора») с. Барвінок.

27 березня 2019, 22:24