Рубрика: Надзвичайне

25 березня

15 квітня на Закарпатті проведуть екологічну акцію "Чистий берег — чиста Тиса"

foto

15 квітня у Виноградівському районі Закарпатської області буде проведено акцію під назвою «Чистий берег – чиста Тиса». Її ініціатори прагнуть привернути увагу дорослих і дітей до проблем забруднення річок та берегів, змінити ставлення молоді і представників старшого покоління до оточуючого нас довкілля, а особливо річки Тиса, навчити їх відпочивати на природі, при цьому не наносячи їй шкоди.

Адже, забруднюючи навколишнє середовище побутовими відходами, сміттям, ми можемо опинитися в ситуації, коли нам не буде куди вийти відпочити  у вихідний чи інший вільний від роботи час.

Ініціаторами акції пропонується кожному мешканцю району зробити посильний внесок в очистку берегів Тиси від побутового сміття, залишеного як нами, туристами так і принесеного водами річки з сусідніх районів Закарпаття. Для цього запрошують батьків разом з дітьми, молодь, підприємців, працівників усіх сфер діяльності, пенсіонерів  взяти активну участь в очистці берегів річки Тиси. До слова, ініціатором акції виступила місцева держадміністрація.

Виноградів.ІНФО


25 березня 2011, 8:26
Схожі новини


Кривава ДТП в Ужгороді: на Заньковецької не розминулися дві автівки (ФОТО)

Закарпатська поліція розшукала вісьмох краян, з них двоє неповнолітні

В Ужгороді в річці виявили тіло чоловіка без ознак життя

Вантажівка з легковиком зіткнулись на трасі Київ-Чоп

Вчені прогнозують смертельну спеку по всьому світу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину