Рубрика: Політика

25 березня

Понад 60% українців вважають вибори громадянським обов'язком

foto

Близько 61% українців вважають участь у виборах Президента обов’язком кожного громадянина України, а понад 80% знають, де розташовані їхні виборчі дільниці.

Відповідні дані наведені у всеукраїнському опитуванні громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 14 по 22 березня.

Так, 60,7% респондентів вважають, що участь у національних виборах – це обов’язок кожного громадянина України. Водночас 35,5% опитаних підтримали тезу про те, що участь у національних виборах – особиста справа кожного і не можна докоряти тим, хто не голосує.

При цьому на запитання "Чи знаєте Ви, де знаходиться виборча дільниця, де Ви маєте голосувати?", 86% респондентів відповіли, що точно знають її місцерозташування. Водночас 10,8% опитаних приблизно знають, і 2,9% відповіли, що не знають, де розташована дільниця.

Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування громадської думки з 14 по 22 березня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, які живуть у 126 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% - для показників, близьких до 50%; 2,8% – для показників, близьких до 25%; 2,0% – для показників, близьких до 10%; 1,4% – для показників, близьких до 5%.


25 березня 2019, 12:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Партія влади Польщі втратила більшість Сенаті країни

Каталонія: протестувальники оголосили блокаду аеропорту Барселони

Іспанський суд виніс вироки 12 каталонським політикам

Правляча партія Польщі лідирує на парламентських виборах

На виборах мера Будапешта переміг опозиційний кандидат

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину