Рубрика: Кримінал

24 березня

Напад у Малі: понад 130 загиблих

foto

Етнічні конфлікти між племенами фульбе і догонів у Малі загострилися в останні чотири роки. Лише у 2018 році жертвами конфліктів стали 550 мешканців країни

Щонайменше 134 мирні мешканці були вбиті під час збройного нападу на селище у центральному Малі, повідомили в ООН у неділю, 24 березня. Ще близько 55 людей зазнали поранень, інформує агенція AFP.

Ймовірно, що напад на селище Огоссагоу, де переважно мешкали представники етнічної групи фульбе, був ініційований народністю догонів. За повідомленням речника миротворчої місії ООН у Малі (Minusma), організація наразі надає підтримку постраждалому селу.

За останні чотири роки посилилися етнічні конфлікти між племенем фульбе, представники якого переважно займаються скотарством, та племенами догон і бамбара, котрі займаються землеробством. Загострення пов'язують із появою в регіоні джихадистської групи, котра набирає членів до своїх лав переважно з народності фульбе. У свою чергу, догони і бамбара теж організовуються у "групи самозахисту". За даними ООН, внаслідок цього міжетнічного конфлікту торік понад 500 цивільних загинули.

Нагадаємо, 2012 року ісламістські угруповання взяли під свій контроль північ Малі. Французькі війська в 2013 році вибили ісламістів із зайнятих ними регіонів. У миротворчій місії в африканській країні беруть участь понад 13 тисяч вояків, зокрема й військовослужбовці німецького Бундесверу. Та попри присутність миротворчої місії ООН ситуація в країні залишається нестабільною.


24 березня 2019, 15:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Підміна трудових відносин цивільно-правовими коштуватиме закарпатському підприємцю 250 тисяч гривень штрафу

На Тячівщині судитимуть місцевого мешканця, який контрабандою спробував завезти до України бойовий пістолет

У закарпатця з двору викрали трактор

В Ужгороді хлопець проник до чужого гаражного приміщення

У Закарпатській області вилучено 8,8 тис. пачок цигарок, призначених для незаконного переміщення до Румунії (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину