Рубрика: Спорт

22 березня

Запорожці таки взяли реванш (ФОТО)

foto

В Ужгороді, в рамках сьомого туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги з гандболу, сьогодні відбулася друга гра між ГК «Карпати» та «Мотор» 3 (Запоріжжя).

Нагадаємо, вчора ужгородці святкували перемогу з рахунком 33:30.

Сьогодні ж гості, провівши роботу над помилками, святкували перемогу. Катастрофічним для «Карпат» видався перший тайм. Багато невимушених втрат м’яча та брак у завершальній стадії атак ужгородців дозволив суперникам вже у першій половині тайму повести у рахунку, а до кінця тайму збільшити перевагу до дев’яти м’ячів.

У другій половині зустрічі господарі вирівняли гру, проте наздогнати «Мотор» не змогли, попри чимале бажання, яке на прикінці гри вилилося у відверті грубощі на майданчику і як результат кілька поспіль вилучень. Поєдинок закінчився перемогою гостей із Запоріжжя – 26:33 (11:20).

Попри поразку, ГК «Карпати» за втраченими очками лідирують у Вищій лізі і у чотирьох матчах, що залишилося зіграти у турнірі, спробують здобути максимальний результат і стати переможцями Вищої ліги. Про це, зокрема, наголосив і президент ГК «Карпати» Олександр Ледида:

- У закарпатців в гандболі мета найвища. Якщо ми граємо, то боремося за перше місце.

22 березня 2019, 18:42