Рубрика: Суспільство

22 березня

На Закарпатті минулоріч 124 порушників пожежної безпеки в лісах оштрафовано на 14, 5 тис грн

foto

Сьогодні, 22 березня, в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась колегія щодо захисту лісу та внутрішнього аудиту управління.

Пріоритетним питанням заходу була організація роботи щодо протипожежного захисту лісових насаджень, запобігання загорянню і гасіння лісових пожеж. При державних лісогосподарських підприємствах Закарпатської області є необхідний протипожежний інвентар, а захисники лісів з настанням теплої погоди здійснюють регулярне патрулювання лісовими масивами та прилеглими до лісу територіями, аби в пожежонебезпечний сезон в разі загоряння швидко загасити вогонь та зменшити збитки природі. 

Під час своєї доповіді начальник відділу охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Палінкаш відмітив, що протягом пожежонебезпечного періоду 2018 року з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісових масивах працівниками державної лісової охорони проведено 901 рейд, під час яких виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 124 порушників, сума накладених штрафів склала 14501 грн., яка повністю порушниками сплачена. 

Проте, незважаючи на проведені заходи, протягом 2018 року в лісах, підпорядкованих управлінню, виникло 25 випадків лісових пожеж на площі 49,3 га. 

Відповідно до виробничо-фінансових планів підприємств на 2018 рік витрати на лісове та мисливське господарство становили 460,7 млн. грн., а фактичне використання коштів протягом 2018 року становило 603,4 млн. грн., тобто витрати були на 142,7 млн. грн. більше запланованих. Заплановані витрати на охорону лісів від пожеж відповідно виробничо-фінансових планів становили 3,7 млн. грн., а фактичне використання коштів протягом 2018 року становили 4,2 млн. грн., що на 0,5 млн. грн.. більше від запланованих. 

З метою забезпечення якісної та своєчасної підготовки до пожежонебезпечного періоду 2019 року Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства видано наказ «Про підсумки пожежонебезпечного періоду 2018 року та завдання з підготовки підвідомчих управлінню підприємств до пожежонебезпечного періоду 2019 року» та затверджено план невідкладних комплексних заходів щодо належної підготовки сил та засобів пожежогасіння до пожежонебезпечного періоду 2019 року, повідомили у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.


22 березня 2019, 17:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МОЗ не рекомендуватиме вводити локдаун до кінця року

Визначено режим роботи дитсадків, шкіл та вишів під час карантину

В Україну намагалися незаконно ввезти два автомобілі

Середня заробітна плата на Закарпатті становить понад 11 тисяч гривень

Австрія послаблює локдаун, але ресторани й готелі будуть закриті до 7 січня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину