Рубрика: Суспільство

22 березня

Вчена рада УжНУ проаналізувала фінансову діяльність вишу за минулий рік

foto

У четвер, 21 березня, відбулось чергове засідання Вченої ради УжНУ.

Розпочали засідання з приємної події – вручення дипломів. Володимиру Мельнику вручено диплом доцента кафедри дитячої стоматології, Ірині Нестеровій – доцента кафедри кримінального права і процесу, Світлані Костенко – доцента кафедри ортопедичної стоматології.

Серед важливих питань порядку денного проаналізували фінансову діяльність у 2018 році та бюджет університету. З  доповіддю по даному питанню виступила головний бухгалтер УжНУ Руслана Вовчанська: «Надходження по загальному фонду університету становили 200,4 млн. грн. Фактичні надходження по спеціальному фонду склали майже 213 млн. грн. – наголосила Р.Вовчанська. Основний відсоток витрат загального фонд становили заробітна плата та нарахування – 72, 8%, стипендіальний фонд –  21,5 %, оплата комунальних послуг – 4,7%, грошова допомога на харчування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 0,9%. Надходження по спеціальному фонду склали майже 213 млн. грн.,  з них оплата за навчання складає 196, млн. грн, що на 39, 9 млн. грн більше ніж в попередньому році. До надходжень спеціального фонду належать і додаткова господарська діяльність, оренда майна». Також в доповіді детально йшлося про розміри надходжень від платних освітніх послуг в розрізі факультетів, витрати спеціального фонду, придбання матеріалів та обладнання.

Наступним питанням порядку денного члени Вченої ради обговорили затвердження результатів самоаналізу та схвалення моніторингової справи на підтвердження статусу національного університету.

Серед «різного» члени Вченої ради обговорили та прийняли відповідні рішення: про затвердження та уточнення тем дисертаційних досліджень, надання дозволу на наукове керівництво, про рекомендацію до друку окремих видань, про затвердження кошторису витрат студентської ради ДВНЗ «УжНУ» на 2019 рік, про затвердження освітніх програм та навчальних планів підготовки здобувачів освіти  та інше, повідомляє офіційний сайт УжНУ.


22 березня 2019, 11:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МОЗ затвердило правила роботи басейнів і спортзалів на карантині

Угорщина відкриває чотири пункти пропуску на українсько-угорському кордоні

Нездані екзамени виноградівської поліції: тіло Василя Гоблика, мародерство на ДТП, крадіжка медобладнання, наркотики

У Закарпатській області можуть пом'якшити карантин

Відпочинок на сільських територіях та в нацпарках цього року у пріоритеті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину