Рубрика: Політика

21 березня

Звинувачення проти посла США в Україні на руку лише корумпованим діячам — Держдеп

foto

У США категорично заперечили слова Луценка щодо Йованович.

Заяви генпрокурора України Юрія Луценка із звинуваченнями посла США в Україні Марі Йованович, нібито вона дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати", неправдиві, заявили в Державному департаменті США. Зокрема у Держдепі зазначили, що такі звинувачення на руку "лише корумпованим діячам".

"Посол Йованович представляє президента Сполучених Штатів в Україні, і Америка підтримує посла та її заяви. Твердження генерального прокурора України не відповідають дійсності і мають на меті заплямувати репутацію посла Йованович", — йдеться у відповіді Держдепу на запит "Української правди".

При цьому в представництві американської влади зазначили, що Україна, як і Сполучені Штати, вільна країна з вільною пресою, і політики, експерти і засоби масової інформації мають право ділитися своєю думкою, що є частиною політичного процесу.

"Але це не означає, що твердження є правдивими", — йдеться у відповіді представника.

Водночас зазначається, що такі напади "подвоюють рішучість" США допомагати Україні в боротьбі з корупцією, однак США "відданні тому, щоб співпрацювати з нашими партнерами в Україні".

"Ми завжди наголошували на необхідності здійснення реформ, які відповідають вимогам українського народу, поставленими під час Революції Гідності. Довгостроковий успіх і стійкість України залежить від її відданості курсу реформ, зокрема боротьбі з корупцією. Щоб досягти успіху, Україні потрібні віддані справі урядовці та міцні антикорупційні інституції", — йдеться у відповіді.

"За браком політичної волі з боку України, як наприклад, з боку Генеральної прокуратури, ми виконуємо наші обов'язки перед американськими платниками податків, і переміщуємо кошти допомоги туди, де вони можуть привести до позитивних змін", — йдеться у відповіді.


21 березня 2019, 17:43
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Партія влади Польщі втратила більшість Сенаті країни

Каталонія: протестувальники оголосили блокаду аеропорту Барселони

Іспанський суд виніс вироки 12 каталонським політикам

Правляча партія Польщі лідирує на парламентських виборах

На виборах мера Будапешта переміг опозиційний кандидат

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину