Рубрика: Бізнес

21 березня

Поліція Закарпаття протидіє крадіжкам телекомунікаційного обладнання та пошкодженню телекомунікаційних мереж

foto

Поліція Закарпаття протидіє крадіжкам телекомунікаційного обладнання та пошкодженню телекомунікаційних мереж

Невдовзі в Україні відбудуться президентські вибори. Для нормальної роботи виборчих комісій, серед іншого, необхідний якісний і безперебійний зв’язок. 

З метою належного забезпечення телекомунікаційними послугами під час проведення виборів Президента України, мінімізації ризиків відсутності зв’язку на дільницях, органи державної влади здійснюють відповідні заходи реагування. Долучається до них і поліція. 

Правоохоронці Закарпаття надають методичну допомогу в організації всіх необхідних заходів, направлених на унеможливлення вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з пошкодженням або викраденням лінійно-кабельних споруд, а також іншого телекомунікаційного обладнання на території розміщення окружних та територіальних виборчих дільниць. 

Активізовано роботу з попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з крадіжками та умисним пошкодженням телекомунікаційних мереж та обладнання операторів зв’язку держави. Серед іншого, поліція перевіряє пункти прийому металобрухту, де можуть приймати крадений з телекомунікацій мідний кабель. 

З метою профілактики викрадення телекомунікаційного обладнання та пошкодження телекомунікаційних мереж, нагадуємо про передбачену за це кримінальну відповідальність. Зокрема, згідно статей 185 (Крадіжка) та 360 (Умисне пошкодження ліній зв’язку) Кримінального кодексу України. 

Шановні громадяни! Якщо у вас є інформація про крадіжки та пошкодження телекомунікаційного обладнання, а також про осіб, причетних до даних правопорушень, повідомляйте на тел.102 або в найближче відділення поліції.           

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 


21 березня 2019, 17:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 15 жовтня

Курс валют на 11 жовтня

Курс валют на 10 жовтня

Как подобрать наушники?

Курс валют на 8 жовтня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину