Рубрика: Суспільство

21 березня

Про жахливий стан доріг почали піклуватися карпатські діти (відео)

foto

Вони почали оприлюнювати відео

“Казка на дорозі. Підпишіть петицію” — щоб привернути увагу до дороги загального користування Стрілки–Мшанець, на Старосамбірщині, місцеві діти зняли кліп на відому мелодію «Плакала» гурту «Казка». «Вічна біда — та дорога», «ями багном латає автодор», «мости скриплять», «забити владі на люд, що живе тут», — перераховує влучні фрази пісні Марія Кузьмин, блогер видання “Львівська Мануфактура Новин”.

 

Згадують прізвища Президента, прем’єр-міністра, голови ОДА, а також депутата Андрія Лопушанського, що представляє цей округ у Верховній Раді: «І Лопушанський теж за краєм своїм стеж, в майбутнє дітям нашим шлях простели».

Записав пісню на студії та зіграв головну роль у кліпі 21-річний Назар Титар зі Старого Самбора. Він вчиться акторської майстерності у ЛНУ ім. Івана Франка, грає на професійній сцені.

«Я народився і зростав у райцентрі. Чесно, не уявляв, що у наших селах такі жахливі дороги. Двадцять перше століття. Сором. Реально діти не мають, як добратися до школи — у багнюці грузнуть “школярики”, “швидкі”. Це не просто так, це наболіле! Сподіваюся, що влада отямиться і зробить дорогу», — каже “LMN” Назар.

Текст написала Наталя Гром, дружина священика з села Мшанець. Ідея належить її чоловіку — отцю Роману.

«Цією дорогою користується 11 сіл гірської округи Старосамбірщини. Діяльність автодору тут обмежується тим, що зрідка засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги? Вони не чули», — розповідає отець Роман.

Зйомка кліпу — це вже не перша спроба достукатися до чиновників, аби виділили кошти на ремонт. Усілякі письмові звернення, візити до кабінетів службовців, збір підписів мешканців цих сіл виявилися марними.

«Головний меседж цього кліпу — показати реально нашу біду і запросити людей підписати петиції. Ми зареєстрували 2 петиції — на Кабмін і Львівську обласну раду. Щоб петицію розглянув Кабмін, потрібно 25 тисяч підписів. Щоб розглянула Львівська облрада — 1 тисячу. Сподіваємося на підтримку небайдужих», — продовжує отець Роман.

Петицію можна підписати, перейшовши за посиланням.

 


21 березня 2019, 14:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїнСхожі новини


Майже 3000 закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ

В Ужгороді проводять суцільну дератизацію

До уваги закарпатців: з 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Сьогодні відзначається День захисника України

На українсько-угорському кордоні зафіксовано черги автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину