Рубрика: Суспільство

21 березня

Суд підтримав позицію Ужгородської міської ради щодо недопущення забудови зеленої зони на розі вулиць Олександра Можайського – 8-го Березня

foto

Нагадаємо, влітку 2017 року за декілька місяців до закінчення договору, незважаючи на чинний мораторій, орендар розпочав активні дії, спрямовані за забудову зеленої зони.

 

У подальшому, 21 грудня 2017 року, Ужгородська міська рада прийняла рішення, котрим відмовила орендарю у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 0,4 га для комерційно-житлового будівництва.
Не погоджуючись із цим, колишній орендар земельної ділянки – ТОВ «Підлипники» – подав позов до суду, у якому просив скасувати вищевказане рішення міської ради, а також визнати договір поновленим на той самий строк та на тих самих умовах.
Ужгородська міська рада в ході судового розгляду справи наполягала на відмові в задоволенні позову товариства, оскільки неповернення орендарем земельної ділянки за межами строку дії договору не відображало волю територіальної громади.
20 березня 2019 року відбулося засідання Господарського суду, розгляд справи проходив також за участю Ужгородської місцевої прокуратури, ОСББ «Можайського, 34» та громади міста, які спільно з Ужгородською міською радою заперечували проти задоволення позовних вимог.
Як повідомляє управління правового забезпечення Ужгородської міської ради, суд, оцінивши надані сторонами докази та заслухавши пояснення представників, зробив обґрунтований висновок про відмову у продовженні договору оренди і таким чином підтримав позицію Ужгородської міської ради щодо недопущення забудови зеленої зони на розі вулиць Олександра Можайського – 8-го Березня.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

21 березня 2019, 11:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Біля Білого дому сталися масові заворушення

Как увлажнить кожу: лучшие косметические средства

У Вірменії коронавірус виявили у прем'єр-міністра

Відновлено пропускні операції у пунктах пропуску «Малий Березний» та «Малі Селменці»

МОЗ затвердило правила роботи басейнів і спортзалів на карантині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину