Рубрика: Політика

20 березня

Олександр Вілкул: У тому, що на Донбасі є російське озброєння й російські інструктори, – жодних сумнівів

foto

Повернути Донбас можна лише за допомогою переговорів і компромісів, заявив в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону кандидат у президенти України, народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул.

Кандидат у президенти України, народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул заявив в авторській програмі засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона, опублікованій на YouTube-каналі "В гостях у Гордона", що на Донбасі є російське озброєння й російські інструктори.

"Чи воюють там регулярні військові частини – це, напевно, усе-таки запитання до чинного президента. Якщо це так, то хотілося б побачити якісь конкретні докази перебування там Кантемирівської або Таманської дивізій... У тому, що там є російське озброєння й російські інструктори, – жодних сумнівів", – заявив Вілкул.

Відповідаючи на запитання, як повернути Донбас, нардеп сказав: "Я розумію, що зробити це можна лише за допомогою переговорів і лише за допомогою компромісів, насамперед прийнятних для нашої країни".

"Насамперед [треба] вийти на прямі переговори з тими, від кого це залежить. Це Сполучені Штати Америки... Вийти на переговори – це не виконувати команд... переговори у вигляді одержання команд у нас і так є... вийти як суб'єктна країна, а не країна в колоніальному статусі... і на прямі переговори з Російською Федерацією. Це те, чого ми зараз не робимо", – додав Вілкул. 

Пропонуємо вашій увазі переглянути інтерв’ю Олександра Вілкула в програмі «В гостях у Дмитра Гордона».

Джерело: ГОРДОН


20 березня 2019, 17:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Створення Порошенком НКРЕКП було неконституційнийм - КСУ

Звідки у Чернігівській області з’явився крокодил? (ВІДЕО)

Два мотоцикли виявили сьогодні прикордонники у мікроавтобусі

Brexit без угоди дуже можливий із 1 листопада - Єврокомісія

В Ужгороді розбили ртутний термометр

їїїїїїїї...

Роман
21 березня 2019, 15:49

Сто процентов отдам голос за Вилкула. Хотя бы для того, чтобы всем на зло доказать, что он имеет на это шанс!

Прокоментуй новину