Рубрика: Політика

20 березня

Олександр Вілкул: У тому, що на Донбасі є російське озброєння й російські інструктори, – жодних сумнівів

foto

Повернути Донбас можна лише за допомогою переговорів і компромісів, заявив в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону кандидат у президенти України, народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул.

Кандидат у президенти України, народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул заявив в авторській програмі засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона, опублікованій на YouTube-каналі "В гостях у Гордона", що на Донбасі є російське озброєння й російські інструктори.

"Чи воюють там регулярні військові частини – це, напевно, усе-таки запитання до чинного президента. Якщо це так, то хотілося б побачити якісь конкретні докази перебування там Кантемирівської або Таманської дивізій... У тому, що там є російське озброєння й російські інструктори, – жодних сумнівів", – заявив Вілкул.

Відповідаючи на запитання, як повернути Донбас, нардеп сказав: "Я розумію, що зробити це можна лише за допомогою переговорів і лише за допомогою компромісів, насамперед прийнятних для нашої країни".

"Насамперед [треба] вийти на прямі переговори з тими, від кого це залежить. Це Сполучені Штати Америки... Вийти на переговори – це не виконувати команд... переговори у вигляді одержання команд у нас і так є... вийти як суб'єктна країна, а не країна в колоніальному статусі... і на прямі переговори з Російською Федерацією. Це те, чого ми зараз не робимо", – додав Вілкул. 

Пропонуємо вашій увазі переглянути інтерв’ю Олександра Вілкула в програмі «В гостях у Дмитра Гордона».

Джерело: ГОРДОН


20 березня 2019, 17:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Партія влади Польщі втратила більшість Сенаті країни

Каталонія: протестувальники оголосили блокаду аеропорту Барселони

Іспанський суд виніс вироки 12 каталонським політикам

Правляча партія Польщі лідирує на парламентських виборах

На виборах мера Будапешта переміг опозиційний кандидат

їїїїїїїї...

Роман
21 березня 2019, 15:49

Сто процентов отдам голос за Вилкула. Хотя бы для того, чтобы всем на зло доказать, что он имеет на это шанс!

Прокоментуй новину