Рубрика: Суспільство

20 березня

Суд дозволив Німеччині висилати мігрантів в менш благополучні країни ЄС

foto

Бідність або сильне погіршення матеріального стану не є достатньою причиною для скасування висилки

Європейський суд у Люксембурзі дозволив Німеччині висилати тих, кому було відмовлено в отриманні притулку, в інші країни Євросоюзу, навіть якщо там існують недоліки в системі соціальної підтримки. Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.

Відповідне рішення було прийнято вищою судовою інстанцією ЄС у вівторок, 19 березня. Виняток становлять випадки, коли ті, хто висилаються, виявляться в країні висилки в стані екстремального матеріального нестачі, тобто у них не буде коштів задовольнити свої елементарні потреби.

Європейський суд розглянув це питання в зв’язку зі зверненням кількох німецьких судів, які вимагали єдиного європейського трактування для подібних випадків. За даними німецького МВС, Німеччина практично не висилає тих, кому відмовлено в притулку в Угорщину, Грецію та Болгарію, оскільки німецькі суди не могли оцінити, наскільки поводження з мігрантами там відповідає європейським нормам.

Згідно викладу Європейського суду, бідність або сильне погіршення матеріального стану не є достатньою причиною для скасування висилки. Інша справа, якщо висланий не здатний знайти собі харчування, житло, позбавлений доступу до води і піддається фізичному або психологічному насильству.

У лютому Німеччина розширила список «безпечних» країн, куди дозволяється депортувати мігрантів — зокрема, в нього увійшли Грузія, Алжир, Марокко і Туніс.


20 березня 2019, 8:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 3000 закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ

В Ужгороді проводять суцільну дератизацію

До уваги закарпатців: з 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Сьогодні відзначається День захисника України

На українсько-угорському кордоні зафіксовано черги автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину