Рубрика: Політика

18 березня

Торік утримання президента Порошенка обійшлося українцям в один мільярд гривень

foto

У 2018 році на обслуговування всієї діяльності президента Петра Порошенка витратили 1 млрд 34,2 млн гривень.

Про це йдеться у відповіді Держуправління справами на запит Українських новин, опублікований у понеділок, 18 березня.

У таку суму обійшлися платникам податків організаційне, інформаційно-аналітичне і матеріально-технічне забезпечення діяльності президента, його адміністрації та інших створених главою держави консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб. Безпосередньо на забезпечення діяльності президента та його Адміністрації було витрачено 308 млн гривень.
 
Пов'язані з авіатранспортом витрати склали 314 млн гривень: 243 млн - на функціонування Державного авіаційного підприємства України, яке перевозить вищих посадових осіб держави; 27 млн ​​- на ремонт повітряних суден; 32 млн - на підготовку і здійснення візитів президента за кордон; 10 млн - на авіаперевезення делегацій на чолі з президентом по Україні і 2,5 млн - на авіаперельоти делегацій з прем'єр-міністром і головою Верховної Ради.
 
Забезпечення президента, голови Адміністрації та керівників інших державних органів автотранспортом обійшлося у 244 млн гривень.
 
На утримання використовуваних ДУС будівель було витрачено 118,5 млн гривень: 102,5 млн - на забезпечення функціонування державних резиденцій і утримання адміністративних будівель, 16 млн - на проведення ремонту приміщень.
 
Ще 15 млн гривень було витрачено на проведення офіційних заходів за участю президента, 14 млн - на проведення представницьких заходів, 12,5 млн - на виконання завдань з інформатизації і 7,5 млн - на здійснення повноважень постійним представником президента України в Криму (Херсон).


18 березня 2019, 14:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Берегівщині поліцейські оперативно розкрили пограбування жителя району

Ірина Венедіктова стала генеральним прокурором України

8 років ув’язнення за замах на зґвалтування 6-річної дівчинки

В Закарпатській області усі навчальні заклади закриють на карантин

Рада відправила у відставку Гончарука з його урядом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину