Рубрика: Надзвичайне

24 березня

Чупакабра нині бешкетує на Волині

foto

Ратнівщиною прокотилася хвиля загадкових нападів на домашню живність: гинуть кролі, вівці і навіть собака. Мешканець села Тур Ілля Токарчук одного ранку побачив перед хлівом перекинуті й розтрощені кролячі клітки, а біля них лежали 12 задушених кролів. «Цікаво, що собака мовчав, ніякого звуку не подав… – дивується господар. – Він не почути, що тут коїться, не міг. Видно, злякався», – інформують «Волинські новини».

Припущення, що це робота якогось мисливського добре навченого собаки, господар зразу відхилив. Розповів, що ще з листопада минулого року щось забралося в їхнє село у полює на кролів. Сільський голова Микола Головій розповів, що колись підозра впала на одного мисливського пса. Господаря попередили, й той собаку застрелив. Але після того дивна загибель кролів продовжилася.

Тепер подейкують, що це робота якоїсь великої кішки, схожої на рись.Усього у селі Тур постраждали від невідомого звіра більше десяти господарів.

У селі Заболоття цього ж району у Володимира Глущука загинули ягнята. «Зранку свекор побачив мертвого пса неподалік хліва, – розповіла його невістка Людмила Глущук, – і відразу подумав, що це мисливці його застрелили. Але оскільки у хліві, де стояли вівці, було тихо, подумали, що це вбили собаку й викрили вівці. Та всі тварини виявилися на місці. Але троє ягнят виявилися мертвими. Хтось подушив їх. На шийках помітний прокол від одного ікла».

Секретар сільської ради Тетяна Шевчук розповіла, що ще минулого року в одного господаря пропало два кролі. «Так само були клітки подерті, а у кролів рани на шиї, – каже Шевчук. – Видно, невідомий звір висмоктує у тваринок кров. Уявити, що це робота собаки, вовка чи лисиці, важко».

Районний державний мисливствознавець Микола Старушик категорично спростовує, що шкоду робить кішка, тим більше рись. Людською вигадкою він називає ї чупакабру. «Такого зробити не може ні вовк, ні лисиця, а от собака може, – стверджує Старушик. – Він здатен проникнути куди завгодно, перевернути ті клітки і погризти, порвати дошки. А те, що свою здобич собака не з’їв, то він ради гри – зловив, задушив, трохи поїв і задоволений».

«Перець...» відзначає, що кількість «чупакабр» на Волині зростає. Можливо, що скоро ще й інші міфічні тварини та істоти з’являться у волинських лісах? Мавки, русалки... Весна на дворі...

"Перець по-ковельськи" 


24 березня 2011, 15:18
Схожі новини


Ужгородські патрульні розблокували квартиру, у якій чоловік пошкодив газову трубу

В Україні зафіксовано 564 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

В Ужгороді за добу виявлено 9 нових випадків коронавірусної інфекції

За минулу добу у 83 закарпатців підтверджено коронавірус методом ПЛР

На Закарпаття сунуть зливи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину