Рубрика: Надзвичайне

14 березня

Понад тисячу дітей загинули в Сирії у 2018 році

foto

За оцінками Дитячого фонду ООН

У 2018 році у Сирії загинули 1106 дітей - більше, ніж у будь-який інший рік від початку війни у цій країні у 2011 році. Про це у четвер, 14 березня, повідомив Дитячий фонд ООН (UNICEF).

Це лише підтверджена кількість загиблих, кажуть у Дитячому фонді, фактична ж кількість убитих дітей набагато вища.

Занепокоєння UNICEF викликає і ситуація навколо 65 тисяч людей, котрі перебувають у ​​таборі для біженців Аль Холь на північному сході Сирії

. За інформацією організації, у таборі знаходяться близько 3 тисяч дітей 43 національностей, чиї батьки долучились до збройних формувань.

"Сирійська криза сьогодні є кризою для дітей", - зазначив керуючий директор UNICEF у Німеччині Крістіан Шнайдер (Christian Schneider). Німеччина надасть допомогу Міністр з питань розвитку ФРН Герд Мюллер (Gerd Müller) цього ж дня оголосив на міжнародній конференції донорів у Брюсселі про допомогу у розмірі 1,44 мільярди євро, котру Німеччина спрямує нужденним у Сирії і біженцям від війни.

Торік Німеччина надала 1,47 мільярдів євро допомоги Сирії. Грошова допомога буде спрямована на закупівлю продуктів харчування, води, медикаментів, а також на освітні програми для дітей і молоді у Сирії.

За даними ООН, лише у Сирії щонайменше 11,7 мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги. Підтримка також необхідна і біженцям, котрі втекли з охопленої війною країни до Туреччини, Лівану та Йорданії.


14 березня 2019, 15:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Італії африканський водій вкрав шкільний автобус і підпалив його з дітьми всередині

Циклон ІдаЇ, що вразив східну Африку, названий найгіршим лихом у Південній півкулі за довгий час

На Закарпатті колишню чиновницю звинувачують у підробці службових документів

Офіційно про моторошну автопригоду в Ракошині (ФОТО)

Чоловік напідпитку їздив селом на Мукачівщині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину