Рубрика: Надзвичайне

24 березня

В Ужгороді "велика вода" насамперед затопить ромську "Радванку"

foto

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов домовився з представниками Управління водного господарства області про захист міста від паводків. "Зустріч мала на меті продовжити роботу, котру я вже провадив під час минулої каденції, а саме – захист міста від паводків. Я розумію, що сьогодні в Ужгороді є "больові точки", які, в разі сильного підняття Ужа, завдадуть клопоту місту і його мешканцям. І ми працюємо, аби цього не сталося", - зазначив мер.

Йдеться про Радванку, передовсім район вулиці Прикордонної, де компактно проживають роми – це проблема, яку треба вирішувати. І, звісно, в центрі міста – на Набережній Незалежності при катастрофічному паводку можливий перелив води через берег річки на площу Народну.

"На щастя, Бог нас береже, але усе ж треба захиститися. І ми подали заявку, домовившись з керівником обласного Управління з меліорації та водного господарства Володимиром Чіпаком - буде розроблятися проект у рамках державної програми захисту річки Тиси та її приток. Власне, мова про включення до цієї програми й захисту Ужгорода від паводків. Вирішуватиметься питання про укріплення дамби в районі Радванки і встановлення захисного парапету на набережній Незалежності. Як саме це буде – розроблятимуть проектанти, протягом 2011 року це буде зроблено", - розповідає Віктор Погорєлов.

Також очищуватиметься й русло. Буде проведений тендер і за проектом, який розроблять, прибиратимуться острови, які утворюються в Ужі з наносів,  - повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Також Віктор Погорєлов зазначив, що опорну стінку над Ужем (наб. Незалежності), котра осипається, звісно, ремонтуватимуть й укріплюватимуть. "Поки що це було недоцільно через погоду – в морози, під час дощів такі роботи не виконуються. Звичайно, цій проблемі є увага й ремонт робитиметься – коштом міста", - цитує Віктора Погорєлова його прес-секретар Алла Хаятова.


24 березня 2011, 14:26
Схожі новини


Ужгородські патрульні розблокували квартиру, у якій чоловік пошкодив газову трубу

В Україні зафіксовано 564 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

В Ужгороді за добу виявлено 9 нових випадків коронавірусної інфекції

За минулу добу у 83 закарпатців підтверджено коронавірус методом ПЛР

На Закарпаття сунуть зливи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину