Рубрика: Суспільство

03 березня

Жителі Голландії купили велосипедів на рекордну суму

foto

1,2 мільярда €

Голландці витратили рекордні 1,2 мільярда євро на нові велосипеди у 2018 році. При цьому продаж електричних велосипедів піднявся на 40%.

У минулому році голландці купили один мільйон велосипедів на рекордні 1,2 мільярда євро. Про це повідомляє DutchNews.

"Голландці витратили рекордні 1,2 мільярда євро на нові велосипеди у 2018 році, а продаж електричних велосипедів вперше випередив традиційні міські, згідно з новими даними асоціації RAI і Bovag", - йдеться в повідомленні.

У минулому році голландці купили мільйон нових велосипедів, що на 5,7% більше, ніж у 2017 році. Такий ажіотаж частково пов'язують з довгим спекотним літом, яке заохотило все більше людей кататися на велосипедах.

Продаж електричних велосипедів піднявся на 40% до 409 400, що склало € 823 млн. від загального рахунку або в середньому понад € 2 000 за велосипед. Що ж до міських двоколісних, то вони становлять третину від кількості проданих велосипедів у порівнянні з 42% у 2017 році.

Очікується, що нові правила для велосипедів, які почнуть діяти в наступному році, збільшать продаж велосипедів ще на 150 тисяч на рік. Правила передбачають заохочення більшої кількості роботодавців платити своїм співробітникам 19 центів за кілометр, якщо вони використовують власний велосипед для роботи. Оплата є частиною голландської податкової системи, але її використовують лише деякі роботодавці.


03 березня 2019, 14:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


ЄС відклав початок переговорів про вступ з Албанією та Північною Македонією

На кордоні з Угорщиною знову черги

Хто має право на пільговий вступ у 2019 році

У двох районах Закарпаття рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Населення Землі зросте до 9,7 млрд осіб до 2050 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину