Рубрика: Спорт

23 лютого

Ужгородські гандболісти поступилися команді з Полтави

foto

У першому поєдинку 5-го туру Вищої ліги, чоловіча гандбольна команда «Карпати» поступилась минулорічному срібному призеру другого за класом національного гандбольного дивізіону.

Перший тайм для місцевих гандболістів видався досить вдалим, команда на перерву пішля з рахунком 17:15. А от другий тайм став справжнім випробовуванням на міцність нервів, адже вже на 5 хвилині другої половини зустрічі гості зуміли вирівняти рахунок до 18:18, а далі аж до 47 хвилини - йшли м’яч в м’яч. Проте з 47 по 55 хвилину господарі не зуміли реалізувати жодну з своїх атак, а от гості навпаки відірвались на 5 м’ячів.

В отанні ж 5 хвилин, карпатівці мали декілька чудових нагод зменшити відставання і навіть зарівняти чи й виграти, але фортуна була не на їхньому боці. В підсумку рахунок матчу 29:32 на користь "Динамо" Полтава.

"Карпати" 29:32 "Динамо"