Рубрика: Суспільство

16 лютого

Поліція Закарпаття провела тактико-спеціальні навчання

foto

На базі Управління патрульної поліції в Закарпатській області відбулися навчання зі злагодження дій особового складу ГУНП в Закарпатській області

 Сьогодні, 16 лютого, в Ужгороді на базі Управління патрульної поліції в Закарпатській області відбулися командно-штабні тактико-спеціальні навчання особового складу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Участь в навчаннях взяв зведений загін поліції Закарпаття, бійці роти поліції особливого призначення ГУНП області, спецпідрозділу «ТОР» патрульної поліції, а також працівники різних служб обласного управління поліції. Основним завданням спецнавчань було злагодження дій особового складу з метою ефективного виконання поставлених завдань в умовах ускладнення оперативної обстановки.

Як підсумував керівник навчань – начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус, навчання продемонстрували хорошу бойову злагодженість різних служб та підрозділів поліції, їхню здатність виконати поставлені задачі в умовах ускладнення оперативної обстановки.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 


16 лютого 2019, 14:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


4 ДТП трапились на Закарпатті

Частина Ужгорода сидітиме без води

У Мукачеві знову фіксують переповнені сміттєві майданчики (фото)

Вживання кави запобігає раку простати – вчені

МОЗ хоче припинити повне фінансування пацієнтів, які не уклали декларацій з лікарем

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину