Рубрика: Політика

15 лютого

У США оголошений надзвичайний стан

foto

Таким чином Дональд Трамп має намір в обхід Конгресу отримати $ 5,7 млрд на будівництво прикордонної стіни

Президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан США. Таким чином він має намір отримати $ 5,7 мільярдів, необхідні на будівництво стіни на південному американському кордоні з Мексикою в обхід Конгресу. Про це він заявив у зверненні до нації.

Відмова конгресменів виділити гроші на будівництво бар'єру стала причиною найтривалішого в історії США припинення роботи уряду — шатдаун тривав 35 днів. Під час бездіяльності уряду у відпустку за свій рахунок були відправлені близько 800 тисяч держслужбовців. У США порушилася діяльність кількох аеропортів, заяви про те, що співробітники правоохоронних органів не могли виконувати свою роботу в повну силу, допомогли переконати Трампа в короткостроковому рішенні знову відкрити уряд.

"Сьогодні я анонсую кілька критичних заходів, на які йде адміністрація, щоб подолати кризу, з яким ми боремося. Ми збираємось подолати кризу на нашій південній межі", - заявив він.

Він стверджує, що будівництво стіни необхідно не тому, що це було однією з його передвиборних обіцянок, але через необхідність вирішити кризу і запобігти злочинності.

"Всі знають, що стіни працюють. Стіни працюють на 100%. Подивіться на Ізраїль, вони будують ще одну стіну. Вони сказали мені, що ефективність їх стіни 99,9%. З нами буде те ж саме. Це дуже просто", - підкреслив американський лідер.

"Я підпишу наказ про введення національного надзвичайного стану. Це відбувалося безліч разів через менш важливі речі і нікому не було до цього діла", - зазначив він.

Трамп мотивував введення надзвичайного стану необхідністю боротьби з наркокартелями, підкресливши, що накродилерів треба засуджувати до смертної кари.

Розмови про будівництво стіни активізувалися у зв'язку караванами мігрантів, які рухалися у бік Сполучених Штатів. 15 січня Трамп повідомив про третій караван, що прямує до американського кордону. Восени 2018 року тисячі мігрантів з Центральної Америки почали піший шлях у бік США. Своїми основними мотивами учасники каравану називають прагнення втекти від насильства в центральноамериканських країнах і забезпечити собі краще життя.

За матералами: DT.UA


15 лютого 2019, 18:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Ужгородщині ліквідували прорив дамби, що стався 24 травня (ФОТО)

Міжнародний трибунал зобов’язав Росію звільнити українських моряків

МЗС вірить у вигідну домовленість між Зеленським та Орбаном

Вибори в Європарламент: проєвропейські партії перемогли популістів у Нідерландах – екзит-пол

У ЄС заявили про необхідність обмежити функції СБУ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину