Рубрика: Економіка

15 лютого

Скільки витратили закарпатці на покупку нових авто минулого місяця

foto

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 102 нові автомобілі. Кожна з цих машин в середньому мало вартість $27 тис.

Сума покупок у регіоні минулого місяця склала $3 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Понад 40% автомобілів, які зареєстрували на Закарпатті, мали ціну  $17-35 тис. Ще 38% машин – коштували дешевше $17 тис. Середня ціна автомобіля склала $27 тис, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault, яких придбали 22 авто на суму $330 тис. Також популярними були Skoda і Nissan. Серед моделей бестселером стало Renault Sandero.

 

Для порівняння, у січні 2018 року на Закарпатті зареєстрували 127 нових автомобілів на суму $3,6 млн. В аналогічний період 2017 року у регіоні придбали 65 авто на суму $1,8 млн.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували 5,2 тис нових авто. Це на 20% менше, ніж у січні минулого року. Сума витрат на нові авто становила $160 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Більше всіх нових легковиків у січні купили кияни – понад $75 млн. Найдорожчі авто купували в Одесі – там середня вартість однієї машини у січні склала майже $37 тис.


15 лютого 2019, 15:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МВФ офіційно заявив, що повернеться до обговорення співпраці з Україною після виборів

Майже 21 мільйон гривень податку на нерухомість надійшло до бюджетів Закарпаття

Власникам "євроблях" дали ще 90 днів на оформлення: у ДФС розповіли про нові штрафи

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/долар

5 важливих питань стосовно нової ціни на газ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину