Рубрика: Суспільство

15 лютого

В ужгородських школах відновлюється навчання

foto

Із понеділка, 18 лютого

Таке рішення сьогодні, з огляду на показники захворюваності на ГРВІ та грип, прийняли на засіданні протиепідемічної комісії у міській раді.

Як зазначалося, карантинні заходи цьогоріч запровадили вчасно – до піку епідемічних показників і це дало результат – уже другий тиждень спостерігається стабільна тенденція до зниження захворюваності. Зокрема, минулого тижня кількість звернень до медиків із симптомами грипу та ГРВІ знизилася майже на 7%, цього – майже на 20%, у тому числі щодо дітей – на 18,5%. Загалом зараз кількість захворілих на 6,8% нижче епідпорогу.

На 24% знизилася захворюваність дітей шкільного віку, хоча питома вага школярів серед недужих – 29%. На 7-8% менше і хворих, які потребували госпіталізацію в стаціонари лікарень. Як повідомив на засіданні комісії головний лікар міської дитячої лікарні Ігор Рошко, у закладі вперше за останній місяць значно менше діток на стаціонарному лікуванні.

Зазначалося також, що карантинні заходи щодо грипу та ГРВІ сприяли зниженню захворюваності на кір, із 37 захворілих із початку лютого – дітей лише троє.
Члени протиепідемічної комісії одностайно дійшли думки, що з понеділка навчання в школах міста необхідно відновити.

Однак медики не виключають, що може виникнути і 2-га хвиля зростання захворюваності, тому просять усіх, хто має симптоми нездужання, залишатися вдома і звертатися до лікарів. Лабораторними дослідженнями з початку епідемічного сезону серед ужгородців уже підтверджено 64 випадки грипу А, крім того, цьогорічні штами характерні значною кількістю ускладнень.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

15 лютого 2019, 11:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Втрачений Ужгород: забутий палац у Боздоші (фото)

5 горячих трендов в дизайне ванной комнаты

В Ужгороді буде перекрито рух на вул. Загорській

Через підтоплення 81 вулиця Мукачева буде отримувати воду по графіку

Сплачені благодійні внески включаються до податкової знижки - ДФС

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину