Рубрика: Надзвичайне

14 лютого

На Закарпатті проведуть повірку 25 тисяч лічильників

foto

У 2019 році

У 2018 році спеціалісти ПАТ «Закарпатгаз» провели повірку майже 20,5 тисяч лічильників. З них понад 11 тисяч були визнані непридатними та потребували заміни. Цього року повірці підлягають 25 тисяч лічильників.

За минулий рік закарпатцям замінили 11 тисяч лічильників, з яких за кошти підприємства – майже 3,5 тисячі.

У ПАТ «Закарпатгаз» пояснюють: гроші на повірку, ремонт та заміну лічильників закладаються у тарифі на розподіл, який затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). 

Однак, уже третій рік тариф не переглядається, а тому коштів на ці видатки – катастрофічно не вистачає. «Всього в області 273 тисячі споживачів природного газу, і лише у 470 з них не встановлені лічильники. Це – найвищий відсоток оснащення лічильниками населення по Україні.

Тому для Закарпаття актуальне питання – заміна тих приладів, що не пройшли повірку. Збільшення витрат на такі потреби держрегулятор не переглядає вже третій рік.

Це призводить до того, що газорозподільна компанія не в змозі забезпечити безкоштовну заміну всіх приладів обліку споживачів», – розповідає технічний директор ПАТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

На 2019 рік для ПАТ «Закарпатгаз» держрегулятор передбачив кошти на заміну приладів обліку на суму 823 тисячі грн, що становить 6% від потреби.

Саме тому керівництвом підприємства прийняте рішення, відповідно до якого, у першу чергу, безкоштовно встановлюються або заміняються лічильники представникам соціально-незахищених категорій: малозабезпеченим, багатодітним, пенсіонерам, учасникам бойових дій тощо.

Прес-служба ПАТ «Закарпатгаз» 


14 лютого 2019, 13:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На трасі "Мукачево–Львів" зіткнулись легковик, мікроавтобус та вантажівка

Жертвами буревію в Італії стали троє людей

У Карпатах нині небезпечно

Трупи двох обморожених туристів спустили з вершини, ще 6 туристів вирішили залишити у горах (фото)

Офіційно: На трасі Київ-Чоп під час руху загорівся автомобіль (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину