Рубрика: Суспільство

12 лютого

Закарпатці не можуть оплатити рахунки через банківські термінали

foto

ТОВ "Закарпаттяенергозбут" роз'яснює ситуацію

Упродовж останніх днів багато скарг надходить до ТОВ «Закарпаттяенергозбут» з приводу неможливості оплатити рахунки за спожиту електроенергію через термінали окремих банків, зокрема, «ПриватБанку» та в системі «Приват24».

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що між товариством та «ПриватБанком» ще наприкінці січня 2018 року укладено угоду щодо приймання платежів від споживачів.

Проте через певні причини, не залежні від енергопостачальника, у електронних системах згаданого банку не «підтягує» реквізити ТОВ «Закарпаттяенергозбут». У «ПриватБанк» запевнили дирекцію товариства про максимально оперативне вирішення питання.

Зі свого боку нагадуємо споживачам, що оплачувати рахунки через термінали, інші електронні сервіси «ПриватБанку», як і інших банків, можна, якщо ввести вручну всі реквізити, вказані у Ваших квитанціях.

Також реквізити можна знайти на офіційному сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за посиланням: https://zakarpatzbut.energy/pobutovim-spozhivacham/informatsiia-dlia-pobutovih-spozhivachiv-shchodo-oplati-za-elektroenergiiu

Нагадуємо, що легко контролювати і оплачувати рахунки за спожиту електроенергію можна через електронну абонентську книжку, на яку можна зайти через офіційний сайт ТОВ «Закарпаттяенергобут» https://pay.zakarpatzbut.energy/home?fbclid=IwAR3AuvkuJ5sTFtZf6T3spCXUZ1g1dIAx5CtoqhljqvCdxckztTOKgdZ0v8o

У разі виникнення питань чи за додатковою інформацією звертайтеся за номером кол-центру ТОВ «Закрапаттяенергозбут»: 0-800-50-59-60.

Дирекція ТОВ «Закрапаттяенергозбут» вдячна споживачам за порозуміння. Адміністрація ТОВ «Закрапаттяенергозбут»


12 лютого 2019, 16:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Менш як третина дітей в Україні вакцинуються за графіком

Підприємцеві з Іршавщини доведеться сплатити штраф понад 400 тисяч гривень

Особенности рациона малышей до года

В центральній частині Ужгорода сьогодні будуть перебої водопостачання

Навчання одного школяра в Україні коштує у середньому 23 тисячі гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину