Рубрика: Економіка

10 лютого

Собівартість газу українського видобутку становить близько 100 доларів, - експерт

foto

За тисячу кубометрів

Собівартість видобутку українського газу з урахуванням всіх витрат і податків становить близько 100 доларів за тисячу кубометрів, а керівництво НАК «Нафтогаз», свідомо вводить українців в оману, пише Україна комунальна

Собівартість видобутку українського газу з урахуванням всіх витрат і податків становить близько 100 доларів за тисячу кубометрів, а керівництво НАК «Нафтогаз», свідомо вводить українців в оману, заявляючи, що собівартість видобутку істотно вище - 250-300 дол. Про це повідомив експерт з енергетичних питань Валентин Землянський у коментарі Realist-у.

Читай також: За два роки газ подорожчав на 89% - Міненерго

«Для зниження ціни на газ, від якої залежать тарифи, потрібно зробити три речі. Перше - відв'язати розрахунок вартості газу від біржової ціни на німецькому хабі. Потрібні прямі контакти з європейськими трейдерами. Друге - використовувати газ власного видобутку. І третє - продумані соціальні програми», - вважає Землянський.

Раніше директор інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» Андрій Фаворов заявив, що компанія щорічно зазнає збитків в 8 мільярдів гривень через імпорт газу для потреб населення.


10 лютого 2019, 12:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні встановлено на рівні 25,64 грн/долар

Найбільш затребувані професії на ринку праці в Закарпатській області

У Грузії ціни на бензин побили історичний рекорд

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,03 грн/долар

З початку року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло майже вісім мільярдів гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину