«Карпати» взяли реванш у «Галичанки» (ФОТО)

foto

Вітаємо дівчат!

Після прикрої поразки напередодні, сьогодні карпатівки взяли впевнений реванш.

Початок матчу видався рівним. «Галичанці» вдавалося тримувати надмотивованих суперниць. Але ужгородки сьогодні продемонстрували, що недарма є лідерами українського гандболу.

У другій половині тайму завдяки швидким атакам та влучним пострілам Готри та Мелекесцевої карпатівки вийшли вперед  і до сирени на перерву не дали можливості суперницям наздогнати себе - 15:12

Другий тайм ужгородки також розпочали впевнено і тільки збільшили перевагу. Львів’янки частіше помилялися у завершальній стадії атак та й голкіпер «Карпат» Єлизавета Воронько кілька разів рятувала свою команду.

За п’ять хвилин до фінальної сирени ужгородки були попереду у п’ять м’ячів. Проте, гостям вдалося кілька результативних атак та й карпатівки «привезли» два семиметрові у свої ворота. Проте, часу для того щоб дотиснути господарок у львів’янок не лишилося. Як резульат - заслуена перемога ГК «Карпати» - 28:26

Карпати взяли реванш у Галичанки (фото)Карпати взяли реванш у Галичанки (фото)Карпати взяли реванш у Галичанки (фото)

09 лютого 2019, 12:45