08 лютого

«Карпати» поступилися «Галичанці» (ФОТО)

foto

В Ужгороді відбувся перший матч восьмого туру жіночої Суперліги з гандболу

Без перебільшення, сьогодні в Ужгороді, у спорткомплексі «Юність», грали дві найкращі команди останніх років в України. Про принциповість ігор між ними і нагадувати не варто. Проте, у цій грі господарки майданчику виявилися аж занадто гостинними.

Львів’янкам вдався стартовий відрізок першого тайму. Вже на 15-ту хвилину «Карпти» «горіли», поступаючись у рахунку 7 голів. Великий брак у завершальній стадії атак господаркам майданчику не вдалося компенсувати надійним захистом. Гандболістки «Галтичанки» практично кожну атаку завершували влучним кидком. Сирена на перерву зафіксувала невтішні 8:15 на користь «Галичанки».

У другому таймі карпатівки таки налагодили реалізацію моментів біля воріт «Галичанки», проте проблеми у захисті залишилися. Відтак, вже на середику другого тайму гості були попереду у 10-ть м’ячів.

Варто віддати належне ужгородкам, дівчата не знітилися і спромоглися на фінішний спурт, закинувши за останні 10-ть хвилин матчу більше м’ячів ніж за весь перший тайм. Але... цього виявилося замало. Перемога за львів’янками - 25:30.

Вже завтра, 9 лютого, об 11:00 у спорткомплексі «Юність» відбудеться друга гра між цими командами, в якій, без сумніву, «Карпати» прагнутимуть взяти реванш.

08 лютого 2019, 22:25