Рубрика: Суспільство

24 січня

Посадовцям Ужгородської міськради повідомлено про підозру

foto

Через незаконну передачу у приватну власність частини скверу

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області оголошено про підозру двом посадовим особам Ужгородської міської ради, які незаконно передали у приватну власність ужгородці 0,78 га земель, що відносяться до зони зелених насаджень загального користування (сквер).

Йдеться про земельну ділянку на розі вулиць Мукачівської, Станційної та Одеської в м. Ужгороді. Вартість землі складає понад 350 тис грн.

Так, посадовцям, в силу їх службових обов’язків, було достовірно відомо, що вищевказана земельна ділянка, згідно Генерального плану м.Ужгорода 2004 року є зоною зелених насаджень загального користування, та за функціональним використанням обліковується як частина скверу.

При цьому, вони незаконно змінили її цільове призначення із «рекреаційного» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд». На разі, посадовим особам міськради повідомлено про підозру у зловживанні владою та службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України) та службовому підробленні (ч.2 ст.366 КК України).

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області. Процесуальний контроль за його ходом забезпечує галузевий відділ прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


24 січня 2019, 12:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За перші два місяці 2019 року населення Закарпатської області зменшилася на 729 осіб

Відпочинок в кращому санаторії Моршина

Про пожежну безпеку розповідали рятувальники Закарпаття молодому поколінню (фото)

Поліція Закарпаття запрошує на роботу

Правоохоронці попереджають закарпатців про наслідки спалювання сухої трави

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину