Рубрика: Суспільство

23 січня

Мільярд людей позбавлені доступу до електроенергії

foto

Жителі Африканського континенту досі не забезпечені електроенергією. До недавнього часу схожа ситуація була в Індії.

Один мільярд людей на земній кулі не мають доступу до електроенергії. Про це під час виступу на Всесвітньому форумі в Давосі заявив виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства Фатіх Біроль, повідомляє в середу, 23 січня, Укрінформ.

 

"Один мільярд людей на Землі все ще не мають доступу до електроенергії. Африка досі не забезпечена електроенергією, що ганебно. Ще не так давно негативною була і статистика в Індії, але керівництву вдалося і досить швидко це питання вирішити, і надати доступ до електроенергії сотням мільйонів людей", - зазначив він.

Біроль також заявив, що енергетичне майбутнє світу залежить від розвитку, екологічного виробництва та економного споживання електроенергії.

"І вірю, що електроенергія є безперечним майбутнім глобальної енергетичної системи на довгі роки в майбутньому. Безперечно, нам потрібні газ, нафта, так само як вугілля, енергетичні поновлювані джерела та інші. Але поки світ рухається в бік електроенергії", - сказав виконавчий директор міжнародного енергетичного агентства.

Також він закликав переходити на виробництво електроенергії екологічними методами, навіть попри його високу вартість.


23 січня 2019, 12:41
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину