Рубрика: Економіка

23 січня

На Закарпатті проведено 47 ревізій, якими виявлено порушень на суму 30,6 млн грн

foto

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області звітується

За результатами проведених протягом 2018 року контрольних заходів, фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,8 млн гривень.

Зокрема, за звітний період проведено 47 ревізій, якими виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат, на загальну суму 30,6 млн грн та забезпечено усунення таких порушень на загальну суму 13,1 млн гривень.

Крім того, проведено 7 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, виконання бюджетних програм та виконання місцевого бюджету, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму більше 34 млн грн та порушення законодавства, що призвели чи можуть призвести до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 36,6 млн грн.

Об’єктам аудиту надано 52 пропозиції, направлені на покращення їх фінансового стану, ефективності використання державних та комунальних ресурсів. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених внаслідок неефективних управлінських дій, майже на 2,5 млн грн, а також упереджено понад 2,2 млн грн таких втрат.

За допущені порушення 28 установам зупинено операції з бюджетними коштами, 19 - призупинено бюджетних асигнувань. Окрім того, за недотримання законодавства 157 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 – до дисциплінарної відповідальності.

Правоохоронним органам передано матеріали 40 ревізій та 2 аудиторські звіти . За матеріалами 16 ревізій та 2 аудитів розпочато досудові розслідування.

         В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області діє «телефон довіри». Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися за номером  (0312) 61-76-90 протягом робочого дня. (крім вихідних та святкових днів) з 09 год до 17 год (у п’ятницю з 09 год до 15 год 45 хв).


23 січня 2019, 11:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З 1 вересня мінімальна зарплата в Україні складатиме п’ять тисяч гривень

МВФ змінив прогноз падіння світової економіки в бік погіршення

Закарпатці за місяць купили нових авто на 2,3 мільйони доларів

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за травень 2020 року

МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину