Рубрика: Політика

23 січня

Угорщина готова підтримати євроінтеграцію України - посол

foto

Під час ознайомчого візиту на Закарпаття посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто заявив, що Угорщина готова сприяти європейській інтеграції України.

Про це пише "Укрінформ".

"У нас складний рік позаду, але на початку нового року ми хочемо відзначити позитивні зрушення у відносинах України та Угорщини. Ми зі свого боку хочемо, щоб ці позитивні зрушення перетворилися в позитивний процес, адже це не природно, щоб Угорщина та Україна не мали добрих відносин", - сказав Ійдярто.

"У нас спільні цілі, дуже багато схожих проблем і важливо, щоб усі розуміли і усвідомлювали, що протягом тривалої історії між українцями і угорцями проблем не було - і тепер їх не має бути", - додав він.

 

Дипломат нагадав, що через напруженість у відносинах важливі спільні проекти просто припинилися.

"Ми б хотіли, щоб той прогрес, економічний розвиток, яке зараз відбувається в Угорщині, його наслідки відчувалися в Україні - тому в першу чергу мають намір продовжити співпрацю з Україною в плані транспортного сполучення, дорожньої інфраструктури", - пояснив посол.

За його словами, це значно зміцнить зв'язки між державами.

"Ійдярто підкреслив, що Угорщина готова до того, щоб сприяти європейській інтеграції України", - йдеться у повідомленні.

Раніше прем'єр-міністр Віктор Орбан заявляв, що перспективи членства України в ЄС – "практично нульові". Також Будапешт наполягає, що мовна норма українського закону "Про освіту" містить порушення зобов'язань Києва за Угодою про асоціацію з ЄС. 


23 січня 2019, 10:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка: "Жму руку, обнімаю"

Начальник підрозділу прикордонної служби «кришував» контрабанду цигарок (ФОТО)

Поліція Мукачівщини затримала хулігана, який умисно пошкодив автомобіль «швидкої»

Іван Бушко про Берегівський район: а Виноградівський уже не згадують

Президентські вибори у Польщі: у другий тур виходять чинний президент та мер Варшави

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину