Рубрика: Суспільство

22 січня

Школярів Закарпаття запрошують на всеукраїнський конкурс з програмування

foto

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch

Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням. Запрошуємо всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”.

Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.

До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій: Школа майбутнього. Здоровий спосіб життя. Діти за мир. Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).

На переможців чекають чудові призи: робототехнічні конструктори, bluetooth-колонки, навушники та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Етапи конкурсу: 21 січня-8 лютого – реєстрація команд. 17 березня – дедлайн подачі проектів. 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал. 20 квітня – фінал конкурсу в Києві. Конкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агропромхолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН.

Більше інформації про конкурс та реєстрація – за посиланням. Scratch – це проста, зрозуміла та цікава мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей в МІТ для вивчення азів кодування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах.

Щодо додаткової чи уточнюючої інформації, звертайтеся: Шляховий Микита PR-менеджер BrainBasket Foundation (050) 648 75 46 nikita.shliakhovyi@brainbasket.org


22 січня 2019, 17:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Що робили німці в Перечині у XVIII столітті

Президент Словаччини скоротить свої авіаперельоти заради екології

На кордоні зі Словаччиною та Угорщиною черги автомобілів

6 ДТП трапилось на Закарпатті

В аеропорт Ужгорода можуть відкрити чартери

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину