Рубрика: Економіка

22 січня

В Ужгороді перевіряли легальність працевлаштування водіїв

foto

Перевірили перевізників, які постійно паркуються біля обласної лікарні

Посадовці Управління Держпраці, зокрема головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Маріанна Гукс і Артур Сумара, а також головний державний інспектор сектору нагляду в АПК та СКС Андрій Гоман у рамках спільно із «Укртрансбезпекою» та Нацполіцією провели черговий рейд на автошляхах краю. Цього разу була обстежена ділянка автодороги у самому центрі Ужгорода, неподалік обласної лікарні.
Учасники рейду перевіряли наявність у водіїв документів, які б засвідчували їх легальне працевлаштування. Адже такі заходи проводяться насамперед з метою виявлення фактів порушення законодавства з питань праці, зокрема щодо легального працевлаштування. Водночас встановлювалося, чи дотримуються водії вимог безпеки дорожнього руху, охорони праці.
За словами Маріанни Гукс, кожен з перевірених водіїв, як стало відомо, працює в межах правового поля, тобто або сам є суб’єктом господарювання, або має укладений з роботодавцем трудовий договір. Треба зауважити, що такому стану справ сприяла розгорнута торік посадовцями Управління Держпраці широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія, у ході якої людям пояснювали переваги легального і недоліки тіньового працевлаштування, а також розповіли про серйозну фінансову відповідальність, передбачену за порушення вимог трудового законодавства.

Джерело: Управління Держпраці в Закарпатській області


22 січня 2019, 11:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З 1 вересня мінімальна зарплата в Україні складатиме п’ять тисяч гривень

МВФ змінив прогноз падіння світової економіки в бік погіршення

Закарпатці за місяць купили нових авто на 2,3 мільйони доларів

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за травень 2020 року

МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину