Рубрика: Суспільство

21 січня

Настав найбільш депресивний день у році

foto

Відповідно до думки американських вчених, 21 січня є найбільш депресивним днем року. На думку американських вчених, 21 січня є найбільш депресивним днем ​​у році. До такого рішення ще в 2005 році прийшов співробітник американського Університету Кардіффа Кліфф Арноль.

Він заявив, що в третій понеділок січня люди відчувають себе максимально пригніченими.
 
До цього моменту закінчуються новорічні та різдвяні свята, ейфорія від веселощів проходить, все знову стає на круги своя, при цьому люди виявляють, що неабияк витратилися.
 
В результаті, багато хто з нетерпінням починає очікувати зарплат, що відбивається на психологічному стані. На самопочуття, своєю чергою, впливає відсутність сонячного світла і холод.
 
В цей день також святкують Всесвітній день обіймів. На свято прийнято обійматися, бути щирим і прагнути радувати інших теплими емоціями.
 
Ймовірно, не випадково ці два дні співпали. Відповідно до думки вчених, обійми допомагають людям впоратися з негативними емоціями і стресом, і в найбільш депресивний день у році це є тим, що треба.

21 січня 2019, 16:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У черзі на ПП «Тиса» стоїть півтори сотні автомобілів

День прапора України: історія і традиції свята

Особливості авторських прикрас

На пунктах пропуску з сусідніми державами зафіксовано значні черги автомобілів

Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину