Рубрика: Економіка

21 січня

В Україні скоротилася кількість одержувачів субсидій - Мінсоцполітики

foto

Міністр соцполітики зазначив, що кількість субсидіантів обліковують по закінченні опалювального сезону.

Коли у 2017 році державну субсидію отримували близько 6,9 мільйона сімей, то у 2018 році їхня кількість стала близько 4 мільйонів. Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв'ю РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 21 січня. Рева зазначив, що кількість субсидіантів обліковують після закінчення опалювального сезону, коли видно, хто реально платив за тими пільговими умовами, які надала держава на зимовий період. Як правило, цю цифру видно вже наприкінці квітня.

"У минулому році це були 6,9 мільйона сімей. На сьогоднішній день їх близько 4 мільйонів. Але процес призначення субсидій триває. Якщо порівнювати цифри грудня 2018 року і грудня 2017 року, то вони відрізняються приблизно на мільйон людей", - сказав міністр.

За словами Реви, таке скорочення кількості сімей, які потребують субсидії, викликане, перш за все, вимогою аргументувати "нульовий дохід".

"Наприклад, у нас було 923 тисячі домогосподарств, які показували "нульові" доходи. І раніше їм питань не ставили. Але зараз, коли ми попросили пояснити, за рахунок чого вони живуть, не всі вирішили, що їм потрібні субсидії", - розповів міністр.

Головні новини Закарпаття 


21 січня 2019, 15:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні встановлено на рівні 25,20 грн/долар

Українці зможуть закупити у "Нафтогазу" газ за літньою ціною на зиму

Світові ціни на нафту зросли

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 25,13 грн/долар

В Закарпатті від сплати за ліцензії до скарбниці надійшло понад 16 млн грн

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину