Рубрика: Політика

10 січня

Питання про об'єднання з РФ не стоїть - Лукашенко

foto

Практично всі проблеми у відносинах між Росією і Білоруссю вирішені, заявив президент.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на переговорах з російським колегою Володимиром Путіним «однозначно визначили» відсутність питання про об'єднання двох держав. Про це в четвер, 10 січня, повідомляє прес-служба білоруського президента.

"Ми з президентом Росії однозначно визначили, що сьогодні на порядку денному такого питання немає - про об'єднання", - заявив Лукашенко.

Він також зазначив, що розмов про об'єднання двох держав сьогодні занадто багато, в тому числі "і у росіян". "Багато зараз з'явилося питань в зв'язку з церквою в Україні про автокефалію нашої церкви в Білорусі. Я називаю ці питання дуже дурними, притягнутими за вуха для обговорення в нашому суспільстві", - сказав білоруський лідер.

Торкаючись економічного співробітництва з Росією, "президент констатував, що практично всі проблеми у відносинах між країнами вирішені в більш-менш прийнятному варіанті".

"Є невеликі питання, про які ми росіянам завжди говорили: це поставки нашої сільськогосподарської, харчової та іншої продукції на ринки Російської Федерації. Але вони не мають критичного характеру", - зазначив Лукашенко.

За словами білоруського лідера, він з президентом Росії домовився, що "ці ганебні питання треба знімати, щоб вони більше ніколи не стояли на порядку денному наших переговорів на вищому рівні".

Лукашенко додав, що певні проблеми залишаються і в сфері автомобільних перевезень.

За матеріалами Кореспондент


10 січня 2019, 13:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Словенія зводить додаткові паркани на кордоні, щоб стримати приплив мігрантів

Москва обміняє 33 росіян на 33 українців – росЗМІ

У Польщі - скандал через ксенофобське щодо українців оголошення ресторану

Меркель, Джонсон і Макрон "поховали" плани повернення РФ до G8

Уряд Італії пішов у відставку

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину