Рубрика: Економіка

09 січня

Українці зможуть автоматично отримати компенсацію за неякісне електропостачання - НКРЕКП

foto

Сума такого відшкодування для побутових споживачів становитиме 100-200 гривень.

Українці зможуть отримати компенсацію за неякісне постачання електроенергії, яка автоматично надаватиметься у вигляді знижки на оплату відповідних послуг, повідомила на своїй сторінці  у Facebook голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко.

"Розмір компенсації: від 100 до 200 грн – для побутових споживачів (з ПДФО), 200 – 600 грн – для не побутових", - повідомила Кривенко.

 

За її словами, компенсацію надаватимуть автоматично шляхом зменшення рахунку споживача на оплату електроенергії. Українці отримають компенсацію протягом 75 днів з дня порушення встановлених строків.

"Компанія сама визначає, яким споживачам вона має надати компенсацію, і повідомляє про це споживача. Якщо протягом встановленого терміну компенсація не надана, розмір компенсації збільшується", - додала Кривенко.

Компанія зобов'язана проінформувати громадян про надання компенсації шляхом зазначення цього у рахунку на оплату електроенергії; в "особистому кабінеті" споживача на офіційному веб-сайті компанії; або листом на офіційному бланку.


09 січня 2019, 9:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду

Торік закарпатці витратили 50 мільйонів доларів на нові авто

Частка відновлюваної енергії в ЄС досягла 18%

У Давосі стартує 50-й економічний форум

Україна падає в рейтингу інноваційних економік

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину