Рубрика: Економіка

04 січня

Субсидіантів можуть змусити платити повну вартість комуналки

foto

У разі затримки платежів від держави отримувачів субсидій доведеться самостійно сплачувати повний рахунок

У разі затримки платежів від держави отримувачів субсидій доведеться самостійно сплачувати повний рахунок. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Так, в НАК заявили, що зауваження та пропозиції "Нафтогазу" в постанові Кабінету міністрів України про монетизацію субсидій не були враховані. "Ми пропонували, щоб українці отримували живі гроші на свій рахунок і самостійно, без перешкод розпоряджалися ними. Зате грошима і далі будуть розпоряджатися постачальники послуг.

І маленька родзинка - якщо держава не буде розраховуватися вчасно, субсідіантам доведеться платити повний рахунок самостійно", - відзначили в НАК.

В постанові Кабміну від 27 грудня 2018 року "Деякі питання надання житлових субсидій населенню в грошовій формі" говориться, що з 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію отримували протягом опалювального сезону 2018/19 року не в грошовій формі, буде здійснюватися тільки після представлення нових заяви і декларації.

Крім того, уповноваженим банком, який повинен забезпечувати банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій у грошовій формі, визначили Пао "Державний ощадний банк України".


04 січня 2019, 10:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Негативне сальдо зовнішньої торгівлі України виросло на 27%

Курс валют на сьогодні

Невицьке, Гута, Оноківці, Оріховиця та Кам’яниця: на Ужгородщині мають намір створити ОТГ

Світовий банк: Зростання економіки України є стриманим і нестійким

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 25,76 грн/долар

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину