Рубрика: Суспільство

13 грудня

Закарпатські активісти відвідали декілька інтернатів

foto

І подарували підопічним святкові подарунки

Минулого тижня громадський монітор Національного превентивного механізму Олег Григор’єв опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук заклик зробити пожертву вартістю однієї кави.

На заклик відгукнулося стільки людей, що вдалося придбати смаколики та відвідати не 2, як планувалося спочатку, а 7 закладів області.

Провести таку акцію запропонували у Русі підтримки закарпатських військових. Від них надійшла і найбільша пожертва: 6 000 грн. Всього ж було зібрано понад 22 000 грн.

За словами Олега Григор’єва, це було справжнє свято для людей з інвалідністю, які сховані від суспільства в інтернатних закладах.

“Вихованці, яких ми вітали, дорослі і діти, майже все життя проводять у психоневрологічних інтернатах. Вони — глибоко самотні і невидимі для суспільства. Для них зовнішній світ часто закінчується межами власної кімнати. Тому такі події для них надзвичайно важливі. Звичайні банани викликали у людей бурю емоцій. Деякі з підопічних побачили їх вперше в житті”, — зазначив він.

Розвозили подарунки і дарували емоції Миколай та його помічниці.

“Підопічні заривалися у бороду Миколая, плакали, торкалися, цілували руки і ставали перед ним на коліна. Особливо щемливо було чути прохання дітей до Миколая забрати їх додому. А одна жінка п’ять хвилин непорушно стояла, обійнявши його, і ніхто не був у силах щось зробити”, — розповів Олег Григор’єв.

Та і сам Миколай з помічниками не залишилися без подарунків. Практично у кожному закладі підопічні дарували їм вишивки та малюнки, співали пісні. Волонтери дякують кожному, хто долучився до цієї доброї справи. Наступного року вони планують повторити акцію.

Агентство комунікацій ПАЗЛ


13 грудня 2018, 9:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Франції в 2020 році через епідемію рекордно знизилась кількість шлюбів

Sinovac назвала умову, за якої ефективність її вакцини зростає на 20%

Працівники поліції розшукують безвісно зниклу жительку Хуста

За 11 місяців 2020 року населення Закарпатської області скоротилося на понад три тисячі осіб

Дороговартісне взуття «не доїхало» з Італії до Львова

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину