foto

Херсонські гандболістки не спромоглися взяти в Ужгороді залікові бали

Вчора ГК «Карпати» впевнено здолали ГК «Дніпрянка» з рахунком 34:21 (17:9).

Сьогодні відбулася друга гра, в рамках шостоного тірі жіночої Суперліги з гандболу, на «Карпати-Арена» на території готельного комплексу «Золота Гора».

Гра розпочалася досить впевненим стартовим спутром гостей. Херсонським гандболісткам вдалося результативно завершити перші п’ять атак, а от атаки карпатівок стали результативними лише двічи. Але вже друга десятихвилинка тайму розставила усе на свої місця. Ужгородки зусиллями Готри, Лезінської, Мелекесцевої та Тріфонової відіграли відставання та повели у рахунку, відірвавшись від суперниць на п’ять м’ячів. Результат першого тайму - 16:10 на користь господарок майданчику.

На початку другого тайму карпатівки лише збільшили відрив у рахунку, створивши комфортну перевагу у десять м’ячів. Херсонські гандболістки робили спроби змінити хід гри, намагаючись швидко переходити з оборони в напад, але на завершальній ствадії їм бракувало влучності. Вдало дургу частину зустрічі провела і голкіпер «Карпат» Чіковані, яка записала на свій рахунок кілька сейвів та відбила семиметровий.

Не без труднощів, проте «Карпати» впевнено перемогли і у другій грі херсонську «Дніпрянку» - 31:22

ГК «Карпати»: Чіковані, Чирська, Фіскарелі, Мелекесцева 6, Лезінська 6, Готра 5, Байрак 4, Тріфонова 3, Безрукова 3, Шукаль 3, Когуч 1, Пилипюк, Гававка, Купчак, Макаренко, Фенинець.

08 грудня 2018, 15:20