Рубрика: Політика

06 грудня

Велика Британія припинить видачу віз інвесторів

foto

Влада Великої Британії з п'ятниці призупинить видачу так званих віз інвесторів у рамках заходів, спрямованих на боротьбу з відмиванням коштів та організованою злочинністю, повідомляє BBC.

Візи не видаватимуться до набуття чинності нових правил, за якими охочі отримати інвестиційну візу повинні будуть надати результати аудиту своїх фінансових і ділових інтересів. Крім того, зі списку інструментів для інвестування в економіку Великої Британії буде вилучено державні облігації.

 

 

Очікується, що нові правила почнуть діяти в 2019 році.

 

 

"Ми не терпітимемо людей, які грають не за правилами і прагнуть використовувати систему для своєї вигоди, - заявила міністр у справах імміграції Кароліна Ноукс. - Нові заходи дадуть змогу користуватися нашою імміграційною системою тільки реальним інвесторам, які прагнуть підтримати британський бізнес".

 

 

Візи інвестора дають громадянам із держав за межами Євросоюзу можливість у короткі терміни отримати посвідку на проживання і громадянство країни в разі інвестування в британську економіку від 2 млн фунтів стерлінгів ($2,54 млн).

 

 

У 2017 році було видано понад 1 тис. віз інвесторів, одержувачами стали переважно громадяни Росії та Китаю.


06 грудня 2018, 11:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Тереза Мей залишається прем’єр-міністром Великої Британії

Протестувальники перекрили найважливішу трасу в країні: одна з вимог польських “жовтих жилеток” стосується й України (фото)

Зміна лідера Британії може зупинити Brexit — Мей

Борис Колесніков прокоментував ситуацію в «Опозиційному блоці»

Суд зобов'язав НАБУ почати розслідування проти Луценка і Матіоса, - ЗМІ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину