Рубрика: Суспільство

05 грудня

У системі продажу квитків «Укрзалізниці» стався масштабний збій

foto

В онлайн-системі продажу квитків «Укрзалізниці» вчора стався масштабний збій, у результаті якого багато українців після оплати не отримали на електронну пошту документи на проїзд.

Як повідомляється на офіційній сторінці "Укрзалізниці" в Facebook, в компанії це пояснили великим навантаженням на booking.uz.gov.ua, яка зросла в шість разів після старту продажу квитків на новорічні свята.

"Для забезпечення здійснення операцій клієнтських платежів до стабілізації роботи системи фахівцями Укрзалізниці були накладені певні обмеження. Зараз робота онлайн-системи booking.uz.gov.ua стабілізована", – запевняють у компанії.

Також компанія запевняє, що клієнти, які заплатили до 19.00, угоди яких були підтверджені банком, починають отримувати свої квитки.

У разі непідтвердження угоди банком – кошти повертаються на рахунки.

Якщо ж заявлена операція залишилася без результату – клієнти сервісу booking.uz.gov.ua можуть звернутися з відповідною інформацією: за телефоном 044 591 19, на електронну адресу booking@uz.gov.ua або Skype: uz_booking.

Обмеження на кількість підключень до онлайн-систему продажу квитків обіцяють зняти після обробки всіх запитів від клієнтів, які не отримали підтвердження своїх операцій за період з 14.00 до 20.00.

Компанія приносить вибачення пасажирам за тимчасові незручності.


05 грудня 2018, 8:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину