Рубрика: Суспільство

30 листопада

Триває набір кандидатів на службу в поліцію Закарпаття

foto

Немає кому працювати...

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у слідчі підрозділи, кримінальну поліцію, службу дільничних офіцерів поліції, сектори реагування патрульної поліції та в інші підрозділи. 

З 26 листопада 2018 року розпочався конкурс на службу в поліцію до територіальних відділів і відділень, підрозділів Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. 

Зокрема, поліція краю має потребу в слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерах поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських з логістики, поліцейських ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських конвойної служби ІТТ, інструкторів з особистої безпеки тренінгового центру, молодших інспекторів відділення охорони адмінбудинків центру забезпечення, поліцейських-водіїв.

Якщо ви бажаєте детальніше дізнатися про умови набору в поліцію, звертайтеся в підрозділи кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області та відділів і відділень поліції в районах області. 
  
 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  


30 листопада 2018, 10:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кілька КПП на Закарпатті тимчасово закрили

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

КПП «Вилок» припинить роботу

Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому

В Ужгороді тимчасово перекрили проїзд по вулиці Лучкая

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину