Рубрика: Анонси

29 листопада

В Ужгороді відбудуться концерт естрадно-духового оркестру філармонії

foto

Сьогодні, 29 листопада

Наприкінці листопада 2005 року на базі Закарпатської обласної філармонії було створено естрадно-духовий оркестр. І дуже символічно, що народився цей колектив в одну з найпохмуріших пір року, щоб створювати свято, дарувати гарний настрій і бадьорий дух всім навколо. Адже зустріти цих артистів можна на вулицях і площах наших міст, на великих сценах і шкільних майданчиках, на святкових прийомах і державних урочистостях.

Нерідко музиканти грають просто неба в спеку, дощ, мороз, йдучи маршем з важкенькими інструментами (вага валторни чи тромбона 2 кг, а туби – біля 10!) Ініціатором створення оркестру і незмінним його керівником є заслужений артист України Володимир Співак.

За тринадцять років існування колектив став невід’ємною частиною культурно-мистецького життя нашого краю, про які б події не йшлося – скорботні, поминальні чи радісні і святкові. А коло його шанувальників невпинно зростає. Така затребуваність артистів вимагає постійної роботи над розширенням репертуару, пошуку нових творчих можливостей.

Саме тому Володимир Співак охоче залучає до співпраці талановиту молодь, у тому числі зовсім юних виконавців.

А на концертах колективу можна почути музику різних жанрів – від класики до народної пісні, від джазу до популярних саунд-треків. За доброю традицією свій черговий день народження естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії відзначить новою концертною програмою.

Тож 29 листопада зі сцени лунатиме і легка, танцювальна музика, і лірика, і відомі сучасні хіти. Соло виконають Марина Лавра (сопрано), Євген Цанько (акордеон), Ольга Чундак (фортепіано), Ганна Гайду (сопілка), Григорій Чепурка (саксофон). Ведуча – Ольга Донецька.

Початок о 18.30. 


29 листопада 2018, 15:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородський скансен запрошує на фестиваль «Коляди в старому селі»

Завтра в Ужгороді обмеження руху на вулиці Юрія Гагаріна

Завтра мешканці кількох вулиць Ужгорода залишаться без водопостачання

Завтра в Ужгороді – масштабне протипожежне тренування на базі ЗОШ №3

У неділю найбільший театр Закарпаття розпочинає 74-й театральний сезон

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину