Рубрика: Суспільство

28 листопада

У центрі Ужгорода можливе відключення електроенергії

foto

Кол-центр ПАТ «Закарпаттяобленерго» повідомляє про чергові роботи в Ужгороді і можливі у зв’язку з цим відключення електроенергії з 9.00 до 17.00.

Зокрема, сьогодні працівники Ужгородського МРЕМу обрізають сухі дерева на вулицях Дубовій, Василя Сурикова, 8-го Березня. Аналогічні роботи проводитимуть і завтра, 29 листопада, на вулицях Декабристів, Ігоря Розлуцького. Також замінюватимуть комірки трансформаторної підстанції – на Швабській, Мукачівській, Михайла Лермонтова, площі Шандора Петефі.

У п’ятницю, 30 листопада, на вулицях Руській, Мукачівській, Івана Анкудінова ремонтуватимуть центральні розподільчі пункти, на вулицях Миколи Бобяка, Олександра Хіри, Дмитра Снігурського, Возз’єднання, Юлія Ревая, площі Шандора Петефі ремонтуватимуть закриті трансформаторні підстанції, підключатимуть кабельні лінії електропередач.

За детальнішою інформацією звертайтеся до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0 800 50 16 20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), за міським номером (0312) 61-94-94 (оплата згідно з діючими тарифами міського чи міжміського зв'язку).

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

28 листопада 2018, 13:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


КПП «Вилок» припинить роботу

Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому

В Ужгороді тимчасово перекрили проїзд по вулиці Лучкая

Как выбрать мойку для кухни?

На Закарпатті поліцейські виявили 8 нетверезих водіїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину