Рубрика: Політика

27 листопада

РНБО доручила Міноборони і Генштабу ЗСУ передбачити заходи із часткової мобілізації та уточнити Мобілізаційний план резервістів

foto

Рада національної безпеки і оборони України своїм рішенням доручила Міноборони і Генштабу Збройних сил України уточнити Мобілізаційний план ЗС щодо обсягів призову резервістів оперативного резерву першої черги і передбачити заходи із часткової мобілізації.

Відповідні доручення оборонному відомству і ГШ ЗСУ містяться в тексті рішення РНБО від 26 листопада 2018 року "Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні", яке ввів у дію своїм указом президент України Петро Порошенко. Указ набуває чинності одночасно з законом про його затвердження, пише Інтерфакс-Україна.

"Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних сил України невідкладно в установленому порядку уточнити Мобілізаційний план Збройних сил України, зокрема обсяги призову резервістів оперативного резерву першої черги", - йдеться в рішенні РНБО.

Також Генеральному штабу ЗСУ доручається невідкладно подати президенту пропозиції про введення в дію документів щодо застосування Збройних сил та інших військових формувань.

Крім цього, ГШ ЗС має невідкладно "передбачити заходи із часткової мобілізації, організувати і провести навчальні збори із резервістами оперативного резерву в необхідних обсягах".

РНБО також доручив Генштабу внести на розгляд Ради нацбезпеки і оборони України пропозиції щодо залучення інших військових формувань та правоохоронних органів до здійснення заходів правового режиму воєнного стану. 

 


27 листопада 2018, 14:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка: "Жму руку, обнімаю"

Начальник підрозділу прикордонної служби «кришував» контрабанду цигарок (ФОТО)

Поліція Мукачівщини затримала хулігана, який умисно пошкодив автомобіль «швидкої»

Іван Бушко про Берегівський район: а Виноградівський уже не згадують

Президентські вибори у Польщі: у другий тур виходять чинний президент та мер Варшави

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину