Рубрика: Культура

26 листопада

Українка посіла четверте місце на «Дитячому Євробаченні»

foto

Переможницею конкурсу за результатами голосування глядачів і оцінками членів журі стала представниця Польщі

Представниця України Дарина Красновецька посіла четверте місце на «Дитячому Євробаченні-2018», фінал якого відбувся в столиці Білорусі Мінську. Про це 25 листопада повідомляє «Радіо Свобода».

 

Журналісти зазначають, що українка з піснею Say Love посіла четверту поизцію, у той час як переможницею конкурсу за результатами голосування глядачів і оцінками членів журі стала представниця Польщі Роксана Вегель з піснею Anyone I Want To Be.

Українка виступала з піснею Say Love.

 

Нагадаємо, що 9 липня Національна суспільна телерадіокомпанія заявила, що через «критичне недофінансування» Суспільного мовника представник від України не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні». Цьогоріч «Дитяче Євробачення» відбудеться у листопаді у Білорусі, окрім України від участі у конкурсі відмовлялися також Кіпр. Пізніше прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України повідомила, що не зважаючи на тотальне недофінансування, Україна все ж зможе взяти участь у конкурсі «Дитяче Євробачення -2018». Щоправда відбірковий етап проводили онлайн.


26 листопада 2018, 11:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На ужгородку скоїли розбійний напад

Україну на Євробаченні в Амстердамі представить гурт Go-A

Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину