Рубрика: Суспільство

26 листопада

Іршавські поліцейські взяли участь у «ярмарку професій»

foto

Під гаслом «Будуємо кар’єру разом» у Білківській школі пройшов «ярмарок професій.

Про можливість вступу до навчальних закладів МВС майбутнім студентам розповіла інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення поліції Яна Горзов.

Вчора, 25 листопада, під час «ярмарку професій», який відбувся в Білківській загальноосвітній школі Іршавського району, інспектор ювенальної превенції Яна Горзов  розповіла учнівській молоді Іршавського району  про можливість вступу до навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ. 

Захід був проведений під гаслом «Будуємо кар’єру разом» з метою орієнтації на вибір актуальних професій, а також надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються на сучасному ринку праці.

У заході взяли участь учнівська молодь загальноосвітніх шкіл Іршавського та району, учні ДПТНЗ «Білківський аграрний професійний ліцей», представники влади, а саме: заступник голови РДА, заступник голови Іршавської районної ради, представники ВНЗ  «Мукачівського державного університету», представники Карпатського інституту підприємництва ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Також в ярмарку кар’єри взяли участь  представники головного управління національної поліції в Іршавському районі та заступник начальника відділу Державної прикордонної служби  України.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


26 листопада 2018, 11:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На пункті пропуску "Тиса" велика черга автомобілів

Менш як третина дітей в Україні вакцинуються за графіком

Підприємцеві з Іршавщини доведеться сплатити штраф понад 400 тисяч гривень

Особенности рациона малышей до года

В центральній частині Ужгорода сьогодні будуть перебої водопостачання

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину